Металоконструкції в Україні

metalokonstrukciї-v-ukraїniВиходячи з основного призначення, продукція з металу ділиться на огороджувальну і несучу. З несучої зводять споруди на металевому каркасі, а ось захисна сприяє швидкому будівництву огорож. На сайті компанії «Термобуд Стандарт» пропонуються металоконструкції для будівництва будівель будь-якого типу.

Виготовляються металоконструкції з двох металів: алюмінію і сталі. Сталеві споруди відрізняються більшою міцністю і довговічністю, але їх особливістю є велика вага. Тоді, як алюмінієві аналоги важать небагато, що дозволяє їх з максимальною легкістю і зручністю переносить з місця на місце, низька вага також здешевлює їх транспортування.

Реалізуються металоконструкції, які вже готові до застосування відразу після їх доставки на місце і те, що вимагають додаткової установки на об’єкті. Залежно від методу виготовлення і з’єднання деталей, вироби розрізняються на види. Залежно від особливостей будови, продукція буває цельнолитого і збірно-розбірного типу. Збірно-розбірні аналоги користуються Найбільшою популярністю завдяки простоті і швидкості монтажу, можливості демонтажу споруди. На сайті ви зможете відшукати металоконструкції клепаний, зварні, гвинтові, штамповані, болтові і комбіновані.

Комментарии запрещены.

Полезные советы: